Iontoforéza a pocení hlavy

Iontoforéza a pocení hlavy

Pocení hlavy je zcela jistě tím nejhorším projevem nadměrného pocení, které vás může potkat. Zpocené dlaně jsou sice nepříjemné, ale alespoň jdou schovat v kapsách. Pocení hlavy však ukryjete těžko.

Značková iontoforéza Elektro Antiperspirant nejenže dokáže odstranit problémy, které nadměrné pocení hlavy přináší, ale hlavně přinést pohodu do všech společenských situací, na které jste předtím nemohli ani pomyslet. Účinky Elektro Antiperspirantu při pocení hlavy nastupují většinou během druhého týdne používání, kdy iontoforéza nadměrné pocení zastaví. Poté již stačí Elektro Antiperspirant použít až v případě, že se pocení začíná pozvolna vracet.

Iontoforéza Elektro Antiperspirant je na používání velmi přívětivá a po přečtení návodu ji zvládne obsluhovat každý. Při terapii hlavy využívá iontoforéza Elektro Antiperspirant speciální masku, kterou namočíte a nasadíte si ji na obličej. Tím se zajistí, že iontoforéza bude účinně působit i v případě hlavy. Jakmile je maska nasazena, připojíte k ní už jen Elektro Antiperspirant a terapie může začít. Doba i intenzita působení je v případě pocení hlavy kratší než u jiných tělesných partií. Přístroj se používá několik dní, během kterých iontoforéza dokáže pocení hlavy úplně zastavit. Takový stav, jak již bylo řečeno, dokáže vydržet velmi dlouhou dobu. Po této době se vaše hlava začne opět pomalu potit. Jakmile toto nastane, stačí Elektro Antiperspirant použít už pouze 1-2 krát a iontoforéza pocení hlavy opět zastaví.