Iontoforéza a pocení nohou

Iontoforéza a pocení nohou

Pocení nohou může být problém, zejména pokud máte takzvaný agresivní pot, při jehož rozkladu vznikají bakterie produkující velmi nepříjemný zápach.

Iontoforéza Elektro Antiperspirant byla vyvinutá s cílem odstranit i to nejsilnější pocení nohou. Iontoforéza Elektro Antiperspirant nejenže Vás dokáže zbavit pocení a již zmíněného zápachu během jednoho týdne, ale navíc dokáže vyřešit i problém studených nohou. Při nadměrném pocení totiž vlivem neustálé vlhkosti pokožky dochází k rychlému chladnutí nohou a iontoforéza umí pomoci. Rada je jednoduchá, zbavte se pocení a studené nohy zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.

Používání Elektro Antiperspirantu po přečtení návodu zvládne každý. Stačí jen přístroj spolu s příslušenstvím (vše součástí balení) připravit na terapii, vložit nohy do nádob s vodou a iontoforéza může začít působit (v případě pocení nohou se mohou používat vyšší hodnoty energie než v případě pocení rukou, ale nutné to není. Iontoforéza Elektro Antiperspirant dokáže pomoci vždy). Po čase, který je určený návodem Elektro Antiperspirant pomalu vypneme a zopakujeme ten samý postup na druhou polaritu.

Přístroj se používá několik dní, během kterých iontoforéza dokáže pocení nohou úplně zastavit. Takový stav, jak již bylo řečeno, dokáže vydržet i několik měsíců. Po této době se vaše nohy začnou opět pomalu potit. Jakmile toto nastane, stačí Elektro Antiperspirant použít už pouze 1-2 krát a iontoforéza pocení opět na dlouhou dobu zastaví.